SALE


Objednat Nyní MAY nástěnné/stropní svítidlo, zelená – FARO
Původní cena byla: 3 455,00 Kč.1 382,00 KčAktuální cena je: 1 382,00 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | II |
| Hmotnost g | 360g |
| Výška v mm | 80 |
| Šířka v mm | 120 |
| Průměr v mm | 120 |
| Délka v mm | 120 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Světelný tok | 300lm |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Výkon | 4W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | ocel |
| Barva | zelená |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | FARO |
| Energetická účinnost | F |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.