SALE


Oblíbený Tuindeco Rondo picnic table
Původní cena byla: 14 597,00 Kč.5 838,80 KčAktuální cena je: 5 838,80 Kč.
Vlastnosti |
|
| material detailed | hardwood class 1 |
| quality mark | Indonesian Legal Wood |
| erp pricing group | General |
| product life cycle | Phase out |
| assortment type | Primary Assortment |
| included | fitting kit |
| finishing | planed |
| treatment | oiled |
| height | 77 cm |
| diameter | 213 cm |
| depth seat | 35 cm |
| width seat | 35 cm |
| wood thickness | 3.5 cm |
| stock threshold | 15 |
| diameter tabletop | 115 cm |
Parametry |
|
| Záruka | 24 měsíců |
| Značka | Tuindeco |
Popis:




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.