SALE


Akce UKONČENA VÝROBA INVITING nástěnné svítidlo, žlutá – FARO
Původní cena byla: 8 322,00 Kč.3 328,80 KčAktuální cena je: 3 328,80 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ano |
| Hmotnost g | 930g |
| Index podání barev | 80 |
| Výška v mm | 180 |
| Šířka v mm | 210 |
| Délka v mm | 75 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 410lm |
| Teplota barvy světla | 2700/4000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Výkon | 6W |
| Napájecí napětí | 100V-240V |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | žlutá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | FARO |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.