
Sapho NUBES WC mísa stojící, Swirlflush, 35x52cm, spodní/zadní odpad, bílá ExtraGlaze 961011 Cenová Bomba
Původní cena byla: 10 590,00 Kč.4 236,00 KčAktuální cena je: 4 236,00 Kč.
Detailní popis produktu
Pevnost, lehkost a všestrannost – to jsou hlavní rysy kolekce NUBES. Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání. Okraj umyvadla, z něhož je viditelných pouhých osm centimetrů, zajišťuje lehkost a rovnováhu mezi formou a prostorem.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x41x52 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | SwirlFlush |
| Objem splachovací vody | 3 l / 4,5 l |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | ExtraGlaze, Odpad spodní, Odpad zadní, Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Kotvící sada |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 26.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590017760 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Technologie splachování SwirlFlush®
SwirlFlush® – toalety bez tradičního oplachového kruhu. Patentovaný extrémně tichý splachovací systém od společnosti GSI namíří vodu jednotným směrem na okraje keramiky. Inovaci ve splachování představuje vodní vír, který zajistí optimální a tiché spláchnutí mísy.
Absence tradičního splachovacího kruhu pod okrajem mísy v kombinaci s glazurou Extraglaze®, která dodává keramice dokonale hladký povrch a působivý lesk, zajišťuje maximální hygienu a snížení námahy při čištění WC. Samozřejmostí je duální systém splachování s množstvím vody 3 nebo 4,5 l.
Extrémně tichý: Splachovací systém SwirlFlush® s hlučností pouhých 64 dB je extrémně tichý během splachování.
Water saving – úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít s nádržkou s duálním splachováním, jejíž vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 2 litrů u malého splachování a od 4 litrů u velkého splachování.
Keramická glazura ExtraGlaze® Antibacterial
Antibakteriální glazura Extraglaze® Antibacterial, je obohacená o ionty stříbra a titanu. Aplikuje se na produkty již během výrobního procesu před vypálením, čímž je zaručen její trvalý účinek. Extraglaze® Antibacterial dodává keramice dokonale hladký povrch, vysoký lesk, antibakteriální účinek a ochranu proti vápenným usazeninám. Povrch Extraglaze® Antibacterial je standardně aplikován na všechny výrobky společnosti GSI.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.