
Akce Sapho MODO bidet stojící 37x52cm, bílá mat 9862109
Původní cena byla: 14 490,00 Kč.5 796,00 KčAktuální cena je: 5 796,00 Kč.
Detailní popis produktu
MODO je prémiová ekonomická série sestávající z dvojice sanitární keramiky, nástěnné a volně stojící, která se vyznačuje nápadnými křivkami. Produkty, které jsou neutrální, přesto působí velmi efektně a najdou uplatnění v různých prostředích, což umožňuje nespočet kombinací s umyvadly různých tvarů a typů instalace. MODO je zaměřeno na zákazníky, kteří potřebují zvážit nákupní možnosti jak z hlediska kvantitativního, tak kvalitativního. Sanitární keramika této kolekce nabízí všechny výhody produktů GSI: antibakteriální glazuru Extraglaze®, systém SwirlFlush®, systém Quick Release a systém Soft Close pro WC sedátka.
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37×52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162435 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.