
Cenově Výhodný Sapho FILENA umyvadlová skříňka 57×51,5x43cm, bílá mat FID1260W
Původní cena byla: 10 242,00 Kč.4 096,80 KčAktuální cena je: 4 096,80 Kč.
Detailní popis produktu
- Horní zásuvky bez výřezu pro sifon.
- Lze použít pouze doporučený sifon URBINO.
- Možnost instalace s nábytkovým umyvadlem nebo s Rockstone deskou a umyvadlem na desku.
Dokonale decentní série koupelnového nábytku FILENA nabízí skříňky z dubové dýhy v přírodním provedení dekoru dřeva ošetřeném transparentním lakem, v bílém matném lakování a v černě matném lakovaném drážkovaném designu. Ostré zkosené hrany pod úhlem 45° čel zásuvek a dvířek vytváří tenkou linii, která je pro sérii charakteristická. Čistý design není rušen úchytkou, pohodlné otevírání umožňuje zkosená hrana a otvor mezi zásuvkami.
Zásuvky jsou vybaveny značkovými pojezdy BLUM® s doživotní zárukou, dvířka jsou vybavena panty s tlumeným dovřením.
Pro umyvadlové skříňky lze vybírat mezi třemi druhy umyvadel: keramickým umyvadlem KARE, umyvadlem z litého mramoru GODIVA a betonovým umyvadlem QUADRADO. Mimoto lze umyvadlové skříňky doplnit deskou z umělého kamene (rockstone) a doplnit umyvadlem na desku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FILENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 57×51,5×43 cm |
| Šířka | 570 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 21.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955815 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.