
Polysan VIVA L asymetrická vana 175x80x47cm, ivory 70119.40 Zlevněný
Původní cena byla: 15 643,00 Kč.6 257,20 KčAktuální cena je: 6 257,20 Kč.
Detailní popis produktu
Široká nabídka tvarů van VIVA – od klasického až po oválný tvar. Vana byla navržena s důrazem na praktičnost a tvarovou variabilitu do různých velikostí koupelen. Pro svůj design a pohodlnost se právem řadí k nejprodávanějším. V kombinaci s vanovou zástěnou získáte pohodlný sprchovací kout.
- Podmínkou záruky na produkt je použití doporučeného typu podstavce.
- S ohledem na strukturu barevného provedení akrylátu je v případě poškození tento materiál neopravitelný.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Hmotnost / ks | 23.7080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083221 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
- Dokumenty – Návod
- Dokumenty – Návod
- Technický list
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.