SALE


Sapho Ruční masážní sprcha s tlačítkem, 3 režimy sprchování, silikon trysky, 109x109mm, ABS/chrom 1204-52 Pouze Dnes
Původní cena byla: 484,00 Kč.193,60 KčAktuální cena je: 193,60 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 109 mm |
| Výška | 258 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Funkce sprchy | Déšť, Masáž, Déšť/Masáž |
| Ostatní | Více funkcí, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963476 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.