SALE


Značkový Polysan TRENECA vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka béžová mat 84999.81
Původní cena byla: 1 539,00 Kč.615,60 KčAktuální cena je: 615,60 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Béžová |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729059530 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.