SALE


Značkový CERANO – Sprchová zástěna Walk-in Onyx T L/P – 10 mm – hranatá vzpěra – černá matná, transparentní sklo – 110x110x200 cm
Původní cena byla: 18 630,00 Kč.7 452,00 KčAktuální cena je: 7 452,00 Kč.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové zástěny (walk- in) šířka 110 cm |
|---|---|
| Záruka: | 7 let |
| Hmotnost: | 125 kg |
| Barva profilu: | Černá |
| Barva skla: | Transparentní |
| Hloubka: | 110 cm |
| Instalace: | Univerzální |
| Série: | Onyx T |
| Šířka: | 110 cm |
| Tloušťka skla: | 10 mm |
| Typ: | Walk-in |
| Typ skla: | Bezpečnostní, tvrzené |
| Materiál profilu: | Hliník |
| Nutnost aklimatizace před instalací: | 48 hodin |
| Vzpěra součástí: | Ano |
| Šířka profilu: | 3 cm |
| Hloubka profilu: | 1,7 cm |
| FastInstall: | Ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.