
ABLONA 15451-4H Závěsné svítidlo – GLOBO Víkendová Akce
Původní cena byla: 3 569,00 Kč.1 427,60 KčAktuální cena je: 1 427,60 Kč.
Popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, kov černý a zlatý, DxŠxV: 850x170x1200, bez žárovek 4xE27, max. 60W 230V
Závěsné svítidlo inspiruje svým moderním, ale jednoduchým designem a zručně nastaví nádherný přízvuk v každé místnosti. Používá se např. v kuchyni nebo v obývacím pokoji a svými dekorativními výřezy, délkou 85cm a zlatou barvou uvnitř může tento model přispět k útulnému prostředí. Protože je toto interiérové svítidlo výškově nastavitelné, lze jej flexibilně používat. Má čtyři objímky E27, které umožňují určit si zdroj světla a tedy intenzitu a barvu světla sami. Kvůli jejich životnosti a úspoře energie doporučujeme pro toto interiérové svítidlo použít LED žárovky. Na další vylepšení vzhledu vašeho životního prostoru můžete použít další modely z této série.
Parametry
| Výška v mm | 1200 |
| Šířka v mm | 170 |
| Délka v mm | 850 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 240W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Kolekce | ABLONA |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| Výrobce | GLOBO |
| Materiál | kov |
| Barva | černá |
| U výrobce dostupných | více než 50 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.