
ABLONA 15451H Závěsné svítidlo – GLOBO Dokud Zásoby Vydrží
Původní cena byla: 1 509,00 Kč.603,60 KčAktuální cena je: 603,60 Kč.
Popis produktu
Závěsné svítidlo, kov černý matný, dřevo, kov černý a zlatý, Ø250, V: 1200, bez žárovky 1xE27, max. 60W 230V
Závěsné svítidlo inspiruje svým moderním, ale jednoduchým designem a zaručně nastaví krásný design v každém obývacím pokoji. Díky černému kovovému stínítkem a jeho zlatému nitru umožňuje svítidlo zazářit v každé místnosti jedinečnou hru světla. Závěsné svítidlo Ø25cm má celkovou délku 1,2m a dodává vašemu domovu osobitý vzhled. Volným výběrem zdroje světla E27, max. 60W můžete sami určit intenzitu a barvu světla. Kvůli jejich životnosti a úspoře energie doporučujeme pro toto interiérové svítidlo použít LED žárovky. S dalšími modely této série můžete doplnit obraz svých pokojů.
Parametry
| Výška v mm | 1200 |
| Průměr v mm | 250 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 230V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Kolekce | ABLONA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | GLOBO |
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| U výrobce dostupných | více než 50 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.