SALE


Značkový OTTON R nástěnné svítidlo kulaté vertikální 2x žárovka, len – FARO
Původní cena byla: 5 111,00 Kč.2 044,40 KčAktuální cena je: 2 044,40 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 668g |
| Výška v mm | 370 |
| Šířka v mm | 120 |
| Délka v mm | 150 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Výkon | 30W |
| Napájecí napětí | 100V-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | ocel |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výrobce | FARO |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.