SALE


Zlevněný Sapho ICONIC podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, černá mat AF042B
Původní cena byla: 3 108,00 Kč.1 243,20 KčAktuální cena je: 1 243,20 Kč.
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie ICONIC v legendárním trubkovém designu. Štíhlé tělo podtrhuje nadčasovost, čistotu a minimalismus těchto směšovacích baterií.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ICONIC |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 2.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961847 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.