SALE


Akce Sapho SMART SELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, chrom RP032
Původní cena byla: 8 028,00 Kč.3 211,20 KčAktuální cena je: 3 211,20 Kč.
Detailní popis produktu
Stačí pouze stisknout tlačítko a užívat si sprchu bez nutnosti dalšího nastavování. Sílu proudu vody si nastavíte přesně podle osobních preferencí.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMART SELECT |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 170 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 3.5080 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961960 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.