SALE


Sapho Adaptér pro přímé napojení kabelu do zdi, kulatý, zlato mat ER150 Vysoce Kvalitní
Původní cena byla: 812,00 Kč.324,80 KčAktuální cena je: 324,80 Kč.
Detailní popis produktu
Ukryje napájecí kabel a umožní externí ovládání sušáku vypínačem na stěně. Vhodný pro montáž na podomítkovou elektroinstalační krabičku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 90×75 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Hmotnost / ks | 0.3710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913966262 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.