SALE


Akce Sapho SPECTRE podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat 1102-76B
Původní cena byla: 2 698,00 Kč.1 079,20 KčAktuální cena je: 1 079,20 Kč.
Detailní popis produktu
SPECTRE je ucelená kolekce baterií v kubistickém stylu, která se drží přímých linií. Potěší oko bytového architekta i koncového klienta.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPECTRE |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 106 mm |
| Výška | 106 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 0.8700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987519 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.