
Značkový Sapho ESPACE STRIP skříňka 35x172x32cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat ESC230-3131S
Původní cena byla: 11 988,00 Kč.4 795,20 KčAktuální cena je: 4 795,20 Kč.
Detailní popis produktu
Charakteristickým rysem série doplňkových skříněk ESPACE je variabilita díky široké nabídce rozměrů jak dvířkových, tak otevřených skříněk. Série ESPACE byla navržena pro kombinaci s většinou umyvadlových skříněk z naší nabídky, avšak skříňky naleznou využití i v jiných prostorách než je koupelna (obývací pokoj, předsíň apod.).
Skříňky nabízíme v barevném provedení a dekorech lamina se strukturou dle vzorníku. K některým skříňkám lze dokoupit samostatnou vnitřní zásuvku, případně vyjímatelný a pratelný látkový prádelní koš na suchý zip. Skříňky lze instalovat jak s levým, tak s pravým otvíráním dvířek – pouhým otočením dvířek o 180° získáme potřebnou variantu.
Skříňky jsou vybaveny systémem bezúchytkového otevírání BLUM® TIP-ON. Při použití úchytky se pouze neinstaluje systém TIP-ON uvnitř skříňky. Úchytky jsou v případě zájmu k dokoupení.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x172x32 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 24.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913992049 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
(pouze dvířka/čelo)
41S Carina strip
(pouze dvířka/čelo)
42S Siena strip
(pouze dvířka/čelo)
43S Agila strip
(pouze dvířka/čelo)
44S Verde strip
(pouze dvířka/čelo)
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Směr otevírání – univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Bezúchytkové otvírání
Nábytek je vybaven systémem „Push to open“ firmy Hettich nebo systémem TIP-ON firmy Blum – bezúchytková čela a dvířka pro komfortní otevírání bez úchytky. Stačí na ně jen krátce zlehka ťuknout. Pro zavření na čelo nebo dveře lehounce zatlačte.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.