PRODEJ


Závěsné svítidlo ZULI mřížka matná LED MODUL 45W 1415x125x50mm 4000K bílé – HALLA Poslední Šance
Původní cena byla: 11 782,00 Kč.4 712,80 KčAktuální cena je: 4 712,80 Kč.
Parametry
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výška v mm | 50 |
| Šířka v mm | 125 |
| Napájecí napětí | 230V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Kolekce | ZULI |
| Materiál | hliník |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 45W |
| Stmívatelné | ne |
| Energetická účinnost | A+ |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 50000h |
| Index podání barev | 80 |
| Výrobce | HALLA |
| Světelný tok | 6790lm |
| Délka v mm | 1415 |
| Výroba na zakázku | ano |



