SALE


Sezónní Sleva Svítidlo vestavné RAVO LED 2850lm IP44 (55-072P-10GHE/830, W) – HALLA
Původní cena byla: 2 812,00 Kč.1 124,80 KčAktuální cena je: 1 124,80 Kč.
Parametry
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Napájecí napětí | 230V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Kolekce | RAVO |
| Materiál | kov |
| Montážní otvor v mm | 160 |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 23,3W |
| Ochrana IP | IP44 |
| Stmívatelné | ne |
| Energetická účinnost | A |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Životnost | 50000h |
| Průměr v mm | 172 |
| Výrobce | HALLA |
| Světelný tok | 2850lm |
| Zápustná hloubka v mm | 80 |
| Vystaveno na studiu | ano |
| Výroba na zakázku | ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.