SALE


Akce Závěsné svítidlo GLENDALE mosaz staromosaz E14 9x40W – HUDSON VALLEY
Původní cena byla: 12 458,00 Kč.4 983,20 KčAktuální cena je: 4 983,20 Kč.
Popis produktu
Ptali jste se, poslouchali jsme! Rozšířili jsme naši nejprodávanější rodinu Glendale – vše v tradičním designu lucerny ve stylu Sputnik.
Parametry
| Výška v mm | 2025.7 |
| Délka stínidla v mm | 628.7 |
| Šířka v mm | 311.2 |
| Délka v mm | 122.5 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 360W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | mosaz |
| Barva | staromosaz |
| Kolekce | GLENDALE |
| Počet světelných zdrojů | 9 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.