SALE


Odeslání Ihned LED žárovka trubková 7W E27 230V T10 čirá stmívatelná 4ks – HUDSON VALLEY
Původní cena byla: 4 844,00 Kč.1 937,60 KčAktuální cena je: 1 937,60 Kč.
Parametry
| Stmívatelné | ano |
| Index podání barev | 80 |
| Světelný tok | 650lm |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Max. příkon světelného zdroje | 7W |
| Výkon | 7W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | čirá |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Průměr v mm | 30 |
| Délka v mm | 242 |
| Počet světelných zdrojů | 4 |
| U výrobce dostupných | 0 ks |
| Výroba na zakázku | ano |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.