PRODEJ


Závěsné svítidlo WEST END kov/sklo bronz/kouřová E27 1x13W – HUDSON VALLEY (Troy) Poslední Šance
Původní cena byla: 5 190,00 Kč.2 076,00 KčAktuální cena je: 2 076,00 Kč.
Popis produktu
Použitím úžasné sklářské techniky, která aplikuje iluzi, že na kouřové sklo nedávno pršelo, vytváří dramatický půvab svítidla West End.
Parametry
| Výška v mm | 1733.6 |
| Délka stínidla v mm | 539.8 |
| Průměr v mm | 406.4 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 13W |
| Výkon | 13W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | bronz/kouřová |
| Kolekce | WEST END |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 1 ks |



