SALE


Zlevněný Nástěnné svítidlo NORA ocel/sklo nikl/matná G9 1x6W – HUDSON VALLEY (Mitzi)
Původní cena byla: 2 642,00 Kč.1 056,80 KčAktuální cena je: 1 056,80 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 241.3 |
| Šířka v mm | 133.4 |
| Délka v mm | 152.4 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Výkon | 6W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | G9 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | ocel/sklo |
| Barva | nikl/matná |
| Kolekce | NORA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | HUDSON VALLEY |
| Výroba na zakázku | ano |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.