SALE


Značkový Závěsné svítidlo Ideal Lux Lena SP3 bianco 052786 – IDEALLUX
Původní cena byla: 11 438,00 Kč.4 575,20 KčAktuální cena je: 4 575,20 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Šířka v mm | 740 |
| Průměr v mm | 740 |
| Délka v mm | 740 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 180W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | sklo |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 3 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 2190 |
| Hmotnost g | 8310 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Kolekce | LENA |
| U výrobce dostupných | 35 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.