SALE


Značkový Zápustné svítidlo Ideal Lux Funky FI1 brunito 083247 leštěná mosaz – IDEALLUX
Původní cena byla: 498,00 Kč.199,20 KčAktuální cena je: 199,20 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 115 |
| Třída ochrany | II |
| Šířka v mm | 90 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Patice | GU10 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 300 |
| Délka v mm | 90 |
| Max. příkon světelného zdroje | 50W |
| Výkon | 50W |
| Kolekce | FUNKY |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Barva | bronz |
| U výrobce dostupných | 331 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.