SALE


Značkový Závěsné svítidlo Ideal Lux Bistro' SP1 plate fume' 112343 šedé 28cm – IDEALLUX
Původní cena byla: 3 314,00 Kč.1 325,60 KčAktuální cena je: 1 325,60 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 2150 |
| Třída ochrany | I |
| Šířka v mm | 280 |
| Průměr v mm | 280 |
| Délka v mm | 280 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 1200 |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | černá/kouřová |
| Kolekce | BISTRO‘ |
| U výrobce dostupných | 32 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.