PRODEJ


Závěsní svítidlo Ideal Lux Bistro' SP1 round fume' 120904 šedé 40cm – IDEALLUX Akce
Původní cena byla: 6 247,00 Kč.2 498,80 KčAktuální cena je: 2 498,80 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Šířka v mm | 400 |
| Průměr v mm | 400 |
| Délka v mm | 400 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 60W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 2190 |
| Výška v mm | 2295 |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | černá/kouřová |
| Kolekce | BISTRO‘ |
| U výrobce dostupných | 33 ks |



