SALE


Značkový UKONČENA VÝROBA Venkovní nástěnné svítidlo Ideal Lux Xeno AP2 129518 šedé – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 150,00 Kč.860,00 KčAktuální cena je: 860,00 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 160 |
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 830 |
| Šířka v mm | 240 |
| Průměr v mm | 90 |
| Délka v mm | 90 |
| Ochrana IP | IP44 |
| Max. příkon světelného zdroje | 28W |
| Výkon | 56W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | GU10 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | hliník |
| Barva | šedá |
| Kolekce | XENO |
| Počet světelných zdrojů | 2 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.