
Značkový Sapho NUBES keramické umyvadlo 50x40cm, černá mat 9682126
Původní cena byla: 8 684,00 Kč.3 473,60 KčAktuální cena je: 3 473,60 Kč.
Detailní popis produktu
Sanitární keramika NUBES COLOR
Pevnost, lehkost a všestrannost – to jsou hlavní rysy kolekce NUBES COLOR.
Rafinovaná kolekce špičkových výrobků pro náročné zákazníky, kteří hledají moderní estetiku. Charakteristickými rysy umyvadel NUBES jsou jejich hranatost a vnitřní zaoblenost pro snadné používání.
Série NUBES COLOR zahrnuje keramická umyvadla na desku v 8 barevných variacích, vybraná umyvadla na zavěšení, WC mísy a bidety v provedení bílá mat a černá mat.
Náhled barevných variací níže. Reálné provedení barev se může lišit v návaznosti na nastavení Vašeho monitoru.
Charakteristika série:
- Hranatá umyvadla s decentně zaoblenými rohy a štíhlou hranou
- Oválná a kulatá umyvadla se štíhlou hranou
- Umyvadla lze doplnit výpustí s keramickou zátkou ve stejné barvě
- WC mísy se splachovacím systémem SwirlFlush® a SAVE WATER, který umožňuje splachovat pouze 4,5 litry vody
- Sedátka k závěsným WC opatřena systémem SOFT CLOSE (pomalé sklápění) a QUICK RELEASE (odnímatelné sedátko)
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | NUBES COLOR |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x19x40 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8057729351991 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.