
Značkový Sapho KERALA umyvadlová skříňka 100x35x47,5cm, 1x zásuvka, siena KR100-4242
Původní cena byla: 16 392,00 Kč.6 556,80 KčAktuální cena je: 6 556,80 Kč.
Detailní popis produktu
- Výsuv BLUM® s funkcí tlumení BLUMOTION s doživotní zárukou
Lakovaná série nábytku KERALA pro umyvadla na postavení v moderních matných barvách se vyznačuje výrazným designovým prvkem – zaoblenými boky a čelem zásuvky. Skříňky jsou jednozásuvkové, bezúchytkové a s plynulým dovíráním. V nabídce jsou 2 typy desek o tl.12 mm: bílá matná Rockstone a černá matná kompaktní deska PREMIO z vysokotlakého laminátu. Umyvadlo na desku lze libovolně umístit po celé šířce skříňky. Umyvadlové skříňky nabízíme v šířkách 80, 100, 120 a 140 cm a lze je doplnit o vysokou dvířkovou skříňku ve stejném oblém designu.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KERALA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x35x47,5 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 475 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Deska |
| Hmotnost / ks | 29.3933 kg |
| EAN | 8590913995231 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.