SALE


Značkový Sapho LISON stojánková dřezová baterie, černá mat MJ125B
Původní cena byla: 2 452,00 Kč.980,80 KčAktuální cena je: 980,80 Kč.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 226 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 145 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111976 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.