PRODEJ


Závěsný lustr Ideal Lux Discovery Fade SP5 138305 šedý 107cm – IDEALLUX Časově Omezené
Původní cena byla: 15 251,00 Kč.6 100,40 KčAktuální cena je: 6 100,40 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 1285 |
| Třída ochrany | I |
| Šířka v mm | 600 |
| Délka v mm | 1070 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 60W |
| Výkon | 300W |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Počet světelných zdrojů | 5 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Hmotnost g | 8700 |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo |
| Barva | černý chrom |
| Kolekce | NEMO PLUS |
| U výrobce dostupných | 25 ks |



