SALE


Akce Venkovní zapichovací svítidlo Ideal Lux Tommy PT1 bianco 145310 bílé IP66 – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 757,00 Kč.1 102,80 KčAktuální cena je: 1 102,80 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | II |
| Energetická účinnost | E |
| Průměr v mm | 122 |
| Ochrana IP | IP66 |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Patice | GX53 |
| Zápustná hloubka v mm | 188 |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 340 |
| Hmotnost g | 730 |
| Šířka v mm | 120 |
| Délka v mm | 150 |
| Max. příkon světelného zdroje | 10W |
| Výkon | 10W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | ocel/plast |
| Kolekce | LITIO |
| U výrobce dostupných | 12 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.