SALE


LED žárovka E27 4W Ideal Lux 151694 – IDEALLUX Expresní Doručení
Původní cena byla: 117,00 Kč.46,80 KčAktuální cena je: 46,80 Kč.
Parametry
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Výška v mm | 130 |
| Životnost | 15000 hodin |
| Hmotnost g | 750 |
| Energetická účinnost | E |
| Šířka v mm | 60 |
| Průměr v mm | 60 |
| Délka v mm | 60 |
| Světelný tok | 300lm |
| Teplota barvy světla | 2200K |
| Max. příkon světelného zdroje | 4W |
| Výkon | 4W |
| Patice | E27 |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 3683 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.