SALE


Zlevněný UKONČENA VÝROBA Arca accent 15w 3000k – IDEALLUX
Původní cena byla: 5 178,00 Kč.2 071,20 KčAktuální cena je: 2 071,20 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 71 |
| Úhel záření | 35° |
| Hmotnost g | 440 |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Šířka v mm | 35 |
| Délka v mm | 305 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Světelný tok | 2000lm |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Výkon | 15W |
| Napájecí napětí | 48V DC |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | černá |
| Kolekce | ARCA |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.