
Akční Cena NODI SP9 OTTONE SATINATO – IDEALLUX
Původní cena byla: 13 198,00 Kč.5 279,20 KčAktuální cena je: 5 279,20 Kč.
Popis produktu
Závěsné svítidlo Nodi SP9 z kolekce interiérového designového osvětlení Ideal Lux v menším provedení o průměru 80 cm dostatečně rozsvítí Vaši jídelnu, obývací pokoj či kuchyň, a skvěle se hodí i do restaurací či hotelů. Jeho základna o průměru 10cm a nadčasově tvarovaný rám jsou vyrobeny z kovu s mosaznou povrchovou úpravou. Svítidlo je vyrobeno z otočných spojovacích prvků, které lze uspořádat dle Vašich představ, na kterých je umístěno 9 matně bílých skleněných difuzorů ve tvaru koulí s paticí E14 o maximálním příkonu žárovek 9 x 40 W. Zdroje nejsou součástí balení, dodavatel doporučuje zvolit LED filamentové žárovky (obj. kód 101200) s příkonem 4W, teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo) a svítivostí 430lm. Délka závěsu svítidla se dá lehce nastavit od 60 cm do 135 cm délky. Krytí IP20 je určeno pro vnitřní použití.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 5300 |
| Šířka v mm | 800 |
| Průměr v mm | 800 |
| Délka v mm | 800 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Barva | mosaz |
| Počet světelných zdrojů | 9 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Výška v mm | 2400 |
| Max. příkon světelného zdroje | 28W |
| Výkon | 252W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov/sklo |
| Kolekce | NODI |
| U výrobce dostupných | 157 ks |



