SALE


Zlevněný UKONČENA VÝROBA Deep driver 1-10v/push 35w 500ma – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 927,00 Kč.1 170,80 KčAktuální cena je: 1 170,80 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 111 |
| Stmívatelné | ano, 1-10V |
| Hmotnost g | 250 |
| Šířka v mm | 79 |
| Délka v mm | 124 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 35W |
| Výkon | 35W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | plast |
| Kolekce | DEEP |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.