
Akce UKONČENA VÝROBA QUARK 08W WH – IDEALLUX
Původní cena byla: 1 702,00 Kč.680,80 KčAktuální cena je: 680,80 Kč.
Popis produktu
SOUČÁSTÍ BALENÍ JE VYMĚNITELNÉ TRAFO! NUTNÉ PŘIKOUPIT SVORKOVNICI IP20 2×1,5 mm2!! Stropní bodové svítidlo QUARK z kolekce funkčního osvětlení značky Ideal Lux je určeno pro zapuštěnou montáž do interiéru s krytím IP20, které není vhodné do koupelen a místností s výskytem vyšší vlhkosti vzduchu. Tělo bodovky je zhotoveno z odolného hliníku s bílou povrchovou úpravou. Pro montáž je potřeba otvor o průměru 45 mm. Svit je vyzařován v úhlu 30 stupňů pomocí integrovaného LED zdroje COB CITIZEN s příkonem 1 x 8 W se svítivostí až 550lm a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo). Intenzitu není možné stmívat. Životnost zdroje je extrémně vysoká, dosahuje až 50 000 hodin. Index podání barev CRI je vyšší a roven hodnotě 80. Celkové rozměry svítidla činí 6,1 x 6 x 6 cm. Bodovka je napájena ze sítě na 220-240 V (trafo je součástí) a vztahuje se na ni záruka 3 roky.
Parametry
| Výška v mm | 61 |
| Třída ochrany | II |
| Životnost | 50000 hodin |
| Hmotnost g | 170 |
| Energetická účinnost | G |
| Index podání barev | 80 |
| Šířka v mm | 60 |
| Délka v mm | 60 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Výkon | 8W |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | hliník |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Úhel záření | 30° |
| Průměr v mm | 48 |
| Světelný tok | 720lm |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Kolekce | QUARK |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.