SALE


Akce Off driver 1-10v/push 32w 700ma – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 894,00 Kč.1 157,60 KčAktuální cena je: 1 157,60 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 20 |
| Stmívatelné | ano, 1-10V |
| Hmotnost g | 120 |
| Šířka v mm | 65 |
| Délka v mm | 100 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 22W |
| Výkon | 22W |
| Proudové zatížení | 700mA |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | kov |
| Kolekce | OFF |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 2 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.