
Akce UKONČENA VÝROBA FEBE-2 AP BIANCO – IDEALLUX
Původní cena byla: 2 389,00 Kč.955,60 KčAktuální cena je: 955,60 Kč.
Popis produktu
Nástěnné svítidlo FEBE-2 z kolekce moderního osvětlení italské značky Ideal Lux je vhodné pro venkovní použití díky vysokému krytí IP65, které představuje celkovou prachotěsnost a ochranu před tryskající vodou. Toto nenápadné svítidlo skvěle osvítí venkovní chodníčky podél Vašeho domu či chaty, nebo schody do sklepa či vinného sklípku. Jeho základna je zhotovena z tlakově odlévaného hliníku s bílou povrchovou úpravou nanášenou metodou práškování. Schovaný čirý difuzor z tvrzeného skla skrývá integrovaný LED zdroj o příkonu 1 x 6W se svítivostí až 380lm a teplotou chromatičnosti 3000K (neutrální žluté světlo). Intenzitu není možné stmívat. Životnost zdroje dosahuje 20 000 hodin. Celkové rozměry svítidla činí 22,5 x 13 x 3,5 cm. Je napájeno ze sítě na 100-240V (trafo je součástí a nelze jej vyměnit). Na svítidlo se vztahuje záruka 3 roky.
Parametry
| Výška v mm | 34 |
| Třída ochrany | I |
| Životnost | 20000 hodin |
| Hmotnost g | 760 |
| Energetická účinnost | G |
| Šířka v mm | 225 |
| Ochrana IP | IP65 |
| Teplota barvy světla | 3000K |
| Max. příkon světelného zdroje | 6W |
| Výkon | 6W |
| Patice | LED |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Délka v mm | 130 |
| Světelný tok | 500lm |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Materiál | kov |
| Kolekce | FEBE |
| U výrobce dostupných | 0 ks |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.