
Časově Omezené Xtline XT5890 Svářecí kukla samostmívací ,solární, carbon Grand 958E
Původní cena byla: 2 070,00 Kč.828,00 KčAktuální cena je: 828,00 Kč.
| velikost okna filtru: | 98x87cm |
| velikost filtru: | 114x133x9mm |
| UV/IR ochrana: | DIN 16 po celou dobu |
| volitelné nastavení: | DIN 4 5-8/9-13 |
| napájení | solární článek/li-on baterie |
| zapnutí: | plně automatické |
| stmívací čas: | 1-30000s |
| zesvětlení nastavitelné: | 0,1-1s |
| počet stmívacích senzorů: | 4 |
| pracovní teplota: | -10 až +60°C |
| hmotnost | 525g |
| přepínač : | broušení / svařování |
| CE klasifikace | 1/1/1/2 |



