
Akční Cena Polysan BANERA OVAL umyvadlo na desku, litý mramor, 60x40cm, béžová mat 14397.81
Původní cena byla: 7 215,00 Kč.2 886,00 KčAktuální cena je: 2 886,00 Kč.
Detailní popis produktu
UNITY CONCEPT je unikátní kolekce, která přináší harmonii a eleganci do Vaší koupelny díky sjednocení materiálů ve čtyřech příjemných zemitých barvách. Tato kolekce, navržena pro maximální estetickou a funkční integraci, umožní vytvořit dokonale sladěný prostor, který spojuje moderní design s přírodními tóny pro relaxační a vyvážený zážitek. U umyvadel a van je na výběr stylová celobarevná varianta MONOCOLOR nebo praktická dvoubarevná verze DUALCOLOR.
- MONOCOLOR – matná barva, design, styl
- DUALCOLOR – matný vnější plášť, lesklý vnitřní prostor, praktičnost, údržba
Všechny produkty jsou vyrobeny z litého mramoru s povrchem Gelcoat, který kombinuje příjemný vzhled s vysokou odolností a nabízí matné nebo lesklé provedení.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60×14,5×40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 13.5900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729007906 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor – materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100 % z ceny výrobku.



