SALE


Magg SK100 svářecí kukla tmavost skla DIN10 – 110×90 mm Koupit Online
Původní cena byla: 341,00 Kč.136,40 KčAktuální cena je: 136,40 Kč.
| Velikost filtru | 110 x 90 x 9 mm |
| UV/IR ochrana | DIN 16 po celou dobu |
| Volitelné nastavení | DIN 9-13 |
| Napájení | solární článek |
| Stmívací čas | 1 / 30 000 s |
| Pracovní teplota | -5 – 55 °C |
| Zapnutí | plně automatické |
| Nastavitelné zesvětlení | 0,25 – 0,8 s |
| Celková hmotnost | 450 g |
| Celková váha včetně obalu | 0.6 kg |
| Čistá váha | 0.6 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 21 / 21 / 31 cm |



