PRODEJ


Závěsný lustr Ideal Lux Amadeus SP6 168753 67cm – IDEALLUX Novinka
Původní cena byla: 14 078,00 Kč.5 631,20 KčAktuální cena je: 5 631,20 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 1500 |
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 6700 |
| Šířka v mm | 670 |
| Průměr v mm | 670 |
| Délka v mm | 670 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 40W |
| Výkon | 240W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E14 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | sklo/křišťál |
| Barva | průhledná |
| Kolekce | AMADEUS |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| U výrobce dostupných | 7 ks |



