PRODEJ


Závěsný lustr Ideal Lux Canapa SP6 134826 80cm – IDEALLUX Nízká Cena
Původní cena byla: 5 483,00 Kč.2 193,20 KčAktuální cena je: 2 193,20 Kč.
Parametry
| Výška v mm | 1530 |
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 2410 |
| Šířka v mm | 50 |
| Délka v mm | 800 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 15W |
| Výkon | 90W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | E27 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Barva | hnědá |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Výrobce | IDEALLUX |
| Materiál | lano |
| Kolekce | CANAPA |
| U výrobce dostupných | 37 ks |



