SALE


LINK svítidlo do 3f lišty, černá – FARO Akce
Původní cena byla: 2 133,00 Kč.853,20 KčAktuální cena je: 853,20 Kč.
Parametry
| Třída ochrany | I |
| Hmotnost g | 700g |
| Výška v mm | 410 |
| Šířka v mm | 56 |
| Průměr v mm | 56 |
| Délka v mm | 180 |
| Ochrana IP | IP20 |
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Výkon | 8W |
| Napájecí napětí | 220-240V |
| Patice | GU10 |
| Včetně světelného zdroje | ne |
| Materiál | ocel/plast |
| Barva | černá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výrobce | FARO |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.