SALE


Svítidlo NESO HOLE do magnetické lišty 5W 2700K 20° bílé – FARO Architectural Ihned K Objednání
Původní cena byla: 3 934,00 Kč.1 573,60 KčAktuální cena je: 1 573,60 Kč.
Parametry
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výška v mm | 100 |
| Šířka v mm | 35 |
| Napájecí napětí | 24V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Kolekce | NESO |
| Materiál | hliník |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 5W |
| Ochrana IP | IP20 |
| Energetická účinnost | F |
| Teplota barvy světla | 2700K |
| Včetně trafa | ne |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 50000h |
| Průměr v mm | 35 |
| Výrobce | FARO |
| Světelný tok | 359lm |
| Délka v mm | 163 |
| Úhel vyklopení | 90° |
| Úhel záření | 20° |
| Vystaveno na studiu | ano |
| Výroba na zakázku | ano |
| Index podání barev | 90 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.