SALE


Svítidlo lištové VIMA LED MODUL 1x32W 2950lm 4000K 590x80x28MM – HALLA Bezpečná Platba
Původní cena byla: 8 113,00 Kč.3 245,20 KčAktuální cena je: 3 245,20 Kč.
Parametry
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výška v mm | 80 |
| Šířka v mm | 28 |
| Napájecí napětí | 230V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Kolekce | VIMA |
| Materiál | hliník |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 32W |
| Stmívatelné | ne |
| Energetická účinnost | A+ |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 50000h |
| Výrobce | HALLA |
| Světelný tok | 2950lm |
| Délka v mm | 590 |
| Vystaveno na studiu | ano |
| Výroba na zakázku | ano |
| Index podání barev | 80 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.