SALE


Vrácení Zdarma Svítidlo lištové VIMA bílé stmívatelné DALI LED MODUL 1x22W (170-600S-10GGD/840, W) – HALLA
Původní cena byla: 9 120,00 Kč.3 648,00 KčAktuální cena je: 3 648,00 Kč.
Popis produktu
Přijďte se podívat k nám do studia na prezentaci svítidel Halla, uvidíte rozdíl v teplotě chromatičnosti a indexu podání barev.
Parametry
| Stmívatelné | ano |
| Barva | bílá |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Výška v mm | 202 |
| Šířka v mm | 150 |
| Napájecí napětí | 230V |
| Včetně světelného zdroje | ano |
| Materiál | kov |
| Patice | LED |
| Max. příkon světelného zdroje | 21,4W |
| Energetická účinnost | A+ |
| Teplota barvy světla | 4000K |
| Životnost | 50000h |
| Výrobce | HALLA |
| Světelný tok | 1950lm |
| Vystaveno na studiu | ano |
| Kolekce | 8596073083092 |
| Výroba na zakázku | ano |
| Index podání barev | 80 |




Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.